close
تبلیغات در اینترنت
شناخت امام زمان
تبلیغات شما

آخرین اخبار

این متن اخرین اخبار سایت است میتوانید از تنضیمات بلوک های دلخواه تغییر دهید مشاهده متن کامل خبر

 شناخت امام زمان

 

👌🏼اگر کسی با تمام این سختیهای زمان غیبت به لطف خدا و دستگیری اهل بیت بر معرفت امام زمان(عج) و قبول ولایت او  ثابت قدم بماند  بسیار بسیار قیمتی هست  تا این حد که؛ پیامبر خدا به حضرت علی (ع) فرمودند: ای علی جان بدان که شگفت انگیزترین مردم از نظر ایمان وبزرگترین آنها از جهت یقین،گروهی هستند که پیامبر را ندیده اند و از دیدن حجت خدا محروم مانده اند و به سیاهی روی سفیدی ایمان آورده اند.  

✅که منظور از آن اشخاص ماها هستیم و منظور از سیاهی روی کاغذ قرآن و احادیث اهل بیت(ع) است.

💠در تفسیر برهان جلد 1 صفحه 54 پیامبر خدا (ص) می فرماید: خوشا بحال صبر کنندگان در زمان غیبت او ،و خوشا بحال کسانی که به محبت اهل بیت پا بر جا میمانند.آنها کسانی هستند که خداوند در کتاب خود ایشان را چنین وصف کرده است. "الذین یومنون بالغیب...
🔹آنانی که به غیب ایمان دارند🔹

☝️🏼️منظور منتظرین مهدی (عج) هستند که به غیب و به غیبت مهدی عج ایمان دارند!!

💠 پیامبر خدا (ص) در جمعی نشسته بودند و فرمودند: خداوندا برادرانم را به دیدارمنبرسان. و دو بار این سخن را تکرار کردند. اصحاب گفتند:  ما که کنار شما هستیم.پیامبر فرمود: نه شما اصحاب من هستید.سپس فرمود:برادران من گروهی هستند در آخر الزمان ایمان می آورند با اینکه من را ندیده اند. آنها در دینشان ثابت قدم هستند با اینکه دینداری سخت تر از [[زدن تیغ درخت با دست]] و [[نگهداشتن آتش در کف دست]] است. آنان در آن زمان به من ندیده ایمان می آورند و آنها برادران من هستند.

💠این است جایگاه انسان منتظر در زمان غیبت، پس خودمان را مفت نفروشیم!! ارزش نماز و روزه و ثواب های ما از نماز و روزه و ثواب های مردم صدراسلام بیشتر است. چون آنها پیامبر اکرم را دیدند، شق القمر را دیدند،  فتح خیبر امیرالمومنین (ع) را دیدند و ایمان آوردند.  ما ندیده ایمان آوردیم  و کسی که ندیده ایمان بیاورد یقینا و عقلا و منطقا ثوابش بیشتر است. خیلی باید مواظب باشیم این گوهر را از دست ندهیم!⚠️

💠امام سجاد (ع) فرمودند: کسی که بر ولایت و محبت ما اهل بیت (ع) در زمان غیبت قائم ما ثابت قدم باشد ، خداوند عز و جل پاداش هزار شهید از شهدای جنگ بدر و  احد را به او عنایت می فرماید.

❌نگو مبالغه ست، نگو الکیه، عین عین حقیقته.  چون کسی که در بدر و  احد بوده پیغمبر را دیده من و تو ندیده به  پسر فاطمه ایمان آوردیم. مگه من و تو چهره زیبا و دلربای حضرت رو دیدیم⁉️

👌🏼ندیده ایمان آوردن ارزش دارد حالا فهمیدی جایگاه انسان منتظر چیه؟؟  حالا دیگه  جرات داری سئوال بپرسی آقا انتظار ما چه فایده ای داره؟؟؟

💎خیلی باید مواظب باشیم که  از این گوهر زیبای معرفت در زمان غیبت امام زمان (عج) خوب مراقبت کنیم و حفظ کنیم و معرفت به امام زمانمون رو بیشتر کنیم.

📜این حدیثها را برای بقیه ارسال کنید تا بدونند همین انتظاری که در زمان غیبت داریم چه ثوابی دارد....

🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊

 

 

  • بازدید: 181
  • نظرات:
  • تاریخ ارسال: پنجشنبه 11 آذر 1395
  • دسته بندی: